Rüyada Canbaz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Canbaz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Canbaz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Canbaz görmek ile alakali tabirler, Rüyada Canbaz görmek ne anlama gelir? Rüyada Canbaz nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Canbaz dini rüya tabirlerinde Canbaz anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında cambaz görmesi; aldatma ile yorumlanır. Kişinin rüyasında cambaz olduğunu ve bir ipin üzerinde cambazvârî bir şekilde yürüdüğünü görmesi; o kimsenin zor bir işi başaracağına, cambazlık yaparken ipten düştüğünü görmesi ise; o işin hallinin zor olacağına, rüyanızda bir cambazla tanışarak ondan cambazlık sanatını öğrendiğinizi görmeniz; bir dostunuzdan bir iş hakkında bazı bilgiler alacağınıza veya bir iş konusunda o dostunuzdan bazı evrakları imzalamasını isteyeceğinize işaret eder. Bir kimsenin rüyasında koyun cambazı görmesi; halkın ileri gelen kişilerini dünyasına tercih eden ve işleri idare eden bir kişi olacağınıza, kişinin rüyasında cariye veya köle satan cambaz görmesi; o kimsenin haber sahibi bir kişi olduğuna yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında hayvan satan cambaz görmesi; o kimsenin kara avcısı olduğuna, rüyasında köle satan cambaz görmesi; o kimsenin deniz avcısı olduğuna delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Hayvan canbazı görmek işleri idare eden kimseye, kara avcısına; Cariye ve köle satan canbazı görmek haber getiren kimseye; Sirk canbazı görmek halkın dikkatini çekecek işler yapmaya yahut soytarılığa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada koyun ve diğer hayvanları alıp satan canbazı görmek, halkın şereflilerini dünyasına tercih eden ve işleri idare eden kimseye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna