Rüyada Büro Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Büro Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Büro Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Büro görmek ile alakali tabirler, Rüyada Büro görmek ne anlama gelir? Rüyada Büro nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Büro dini rüya tabirlerinde Büro anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda bir büro görmeniz; hayatınızda muvaffak olabilmeniz için, daha çok çalışmanız lazım geldiğine, bir büroda çalıştığınızı görmeniz; önemli dokümanlarınızı daha güzel bir şekilde saklamanız ve sırlarınızı hiç kimseye söylememeniz gerektiğine delalet eder.Bir başka yoruma göre: Bir büroda oturup işleri yürüttüğünüzü görmeniz; ibadetlerinizin Allah tarafından kabul edildiğine, büronuzda memurlarınıza emirler verdiğinizi görmeniz; din konusunda etrafınızdaki insanlara nasihat ederek onları doğru yola davet ettiğinize delil sayılır.


MollaCami Tabiri : Rüyada bir büro veya bir büroda çalıştığını görmek, rüya sahibinin başanlı çalışmaları sayesinde arzuianna kavuşacağına, kendisine verilen sırlan ömrü boyunca tutacağına, gerek bu yönü gerekse tutumluluğu yönünden takdir edileceğine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna