Rüyada Bozguna Uğramak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bozguna Uğramak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bozguna Uğramak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bozguna Uğramak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bozguna Uğramak görmek ne anlama gelir? Rüyada Bozguna Uğramak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bozguna Uğramak dini rüya tabirlerinde Bozguna Uğramak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda müslüman ordusunun düşman ordusu karşısında bozguna uğradığını görmeniz; müslüman ordusunun düşmana karşı zafer kazanacağına yorumlanır.Bir başka yoruma göre: Rüyanızda müslüman ordusunun düşman ordusu karşısında bozguna uğradığını görmeniz; hayat yarışında zaferler kazanarak rakipleriniz arasında birdenbire sivrilerek yükseleceğinize, rüyanızda düşman ordusu karşısında kendi ordunuzun bozguna uğradığını görmeniz; hayat yarışında herkes ilerleyip yükselirken sizin bocalayıp duracağınıza ve bir türlü de ilerleme imkânını el de edemeyeceğinize işaretle tabir edilir.


MollaCami Tabiri : Rüyada Müslüman askerlerin savaşta bozulmalan, onların savaşta sebat ve metanet göstermelerine ve onların galip ve muzaffer olmalarına işaret eder. Bir kimse rüyada askerin bozulmuş olduğu halde bir şehire girdiklerim, itaatkar ve silahlı olduklarım görse, o askerin galip ve muzaffer olmasına işaret eder.Bir kimse rüyada korktuğunu, bozguna uğradığını, ancak düşmanının kendisine kavuşamadığını görse, o kimseye düşman tarafından bir korku erişmesine, so a ondan yine kurtulmasına işaret eder. Düşmanı gördüğünde korkarak titrediğini gören kimseye, takat getiremeyeceği bir üzüntü isabet eder.Bir kimse rüyada birtakım askerlerin savaşta bozguna uğramış oldukları halde bir şehire girdiklerini görse, onların nusret ve zafere kavuşmalarına, eğer askerler zalim iseler, onlara bir azab ve cezanın geleceğine işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna