Rüyada Boyuna Sarılmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Boyuna Sarılmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Boyuna Sarılmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Boyuna Sarılmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Boyuna Sarılmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Boyuna Sarılmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Boyuna Sarılmak dini rüya tabirlerinde Boyuna Sarılmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda bir kimsenin boynuna sarıldığınızı görmeniz; ömrünüzün uzun olduğuna, rüyanızda bir ölünün boynuna sarıldığınızı ve ondan ayrılmak istemediğinizi görmeniz; sizin öleceğinize delalet şeklinde yorumlanır.Rüyanızda bir kadının boynunuza sarıldığını görmeniz; âhirete ait vazifelerinizi terk edip dünya işlerine sarıldığınıza delalet eder. Kadın dünyalıkla tabir edilir. Hz. Peygamber (a.s.): "Dünya bir metadır, en hayırlı meta ise sâliha kadındır" (Hadis Külliyatı İ. CANAN, C: 7,Sh: 516) buyurmuştur. Bir kimsenin rüyasında bir erkekle sarıldığım görmesi; karşılıklı yardımlaşmaya işaretle tabir edilir.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Sarılmak.


MollaCami Tabiri : Rüyada birisinin boynuna sarılma, uzun ömre işaret eder.Bir kimse rüyada bir ölünün boynuna sanisa ve ısrar ederek, ondan ayrılmazsa, o kimse ölür.Rüyada tanıdığı birisiyle kucaklaşsa, o kimse o insanla çok oturup kalkar. Rüyada düşmanıyla kucaklaştığını gören kimse, düşmanıyla barışır ve düşmanlıkları ortadan kalkar.Bazı tabirciler rüyada kucaklaşmak, güzel konuşmaya ve güzel cevap vermeye işaret eder, dediler.Kucaklaşmak, sevgi ve dostluğa, yolculuk yapmaya, sefere çıkmış birisinin yolculuktan dönmesine, üzüntü ve kederlerin gitmesine işaret eder. Kucaklaşmak, nikaha ve iyi geçinmeye işaret eder. Rüyada bir kadınla kucaklaştığını gören kimse, ahiretten ümidini keserekdünyayı kucaklamasına işaret eder. Çünkü kadın, dünya ve dünyalık ile tabir edilir. Erkeklerle kucaklaşmak yardımlaşmaya işaret eder. Kucaklaşmak sevgi ve anlaşmaya da işaret eder.Rüyada bir kimse ile kucaklaştığını ve başına onun kucağına koyduğunu gören kimse, sermayesini o kimseye verir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna