Rüyada Boğmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Boğmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Boğmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Boğmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Boğmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Boğmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Boğmak dini rüya tabirlerinde Boğmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir şahsın rüyasında herhangi bir kimseyi elleriyle veya ip atarak boğduğunu görmesi; yakınları tarafından zulüm ve haksızlığa uğrayacağına ve bundan dolayı da bütün işlerinin altüst olacağına delalet eder. Bazen de kişinin rüyasında herhangi bir kimseyi boğduğunu görmesi; çevresindeki insanların kalplerini kırdığına işaretle tabir olunur. Rüyanızda herhangi bir kimsenin sizi boğmak kastıyla üzerinize atıldığını görmeniz; işlediğiniz günahlarınızın affı için Allah'a yalvarmanız ve küçük bir hayırda bulunmanız gerektiğine işaret eder. Rüyanızda kendinizi asarak boğduğunuzu görmeniz; keder ve üzüntüye maruz kalacağınıza yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında kendisini astığını görmesi; o kimsenin artık kendisini astığını gördüğü evde oturmaması gerektiğine işaret eder. Bazen de bir kimsenin rüyasında kendisini boğduğunu görmesi; borcundan dolayı arandığına ve sıkıştırıldığına delalet eder


İhya Rüya Tabirleri : Solunum yolu hastalığından boğulmak haksız kazançtan ceza görmeye, İple boğulmak üstlendiği işten dolayı sıkıntı çekmeye, Kendini asarak boğduğunu görmek üzüntüye ya da bu işin meydana geldiği yerde yaşamaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Boğulmak.)


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada boğulduğunu görse, kendisine yüklenen emanet ve velayetten dolayı izdırap çeker.Bir kimse kendisini asarak boğduğunu görse, üzüntü ve kedere ve o kimse nin evinde ve kendisini asıp boğduğunu gördüğü yerde ikamet etmemesine işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna