Rüyada Bavul Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bavul Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bavul Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bavul görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bavul görmek ne anlama gelir? Rüyada Bavul nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bavul dini rüya tabirlerinde Bavul anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada bavul görülmesi yolculuk yapılacağı ile tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında elinde bavul olduğu halde sokakta yürüdüğünü görmesi; o kimsenin uzun bir yolculuğa çıkacağına, rüyada bavula bir takım eşya koyduğunu görmesi; o kimsenin bir takım yeni şeylere sahip olacağına işaret eder.Bir kimsenin rüyasında çarşıdan bir bavul satın aldığını görmesi; o kimsenin kısa süre sonra evleneceğine, kişinin rüyasında elinde veya evinde boş bir bavul görmesi; işlerinin bir süre daha neticelenmeden uzayacağına, rüyada bavul ve büyük bir sandık görülmesi; rüya sahibinin bir yolculuk yapacağına delalet eder. Rüyanızda bir bavula eşya doldurduğunuzu görmeniz; adresinizi sık sık değiştireceğinize, rüyanızda bir bavuldan eşya çıkararak yerlerine yerleştirdiğinizi görmeniz; gidecek olduğunuz yerde uzun süre kalacağınıza yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Çanta, Çantacı.


MollaCami Tabiri : Rüyada içi dolu bir bavul görmek, rüya sahibinin yakında hayırlı bir yolculuğa çıkacağına, içi boş bavul görmek ise, rüya sahibinin çıkacağı yolculuğu bir engel yüzünden yanına bırakarak yolculuktan geri kalacağına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna