Rüyada Bağırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bağırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bağırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bağırmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bağırmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Bağırmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bağırmak dini rüya tabirlerinde Bağırmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Kişinin rüyasında bağırdığını ve bağırıldığını görmesi; hem kedere ve üzüntüye ve hem de neşeye ve sabra işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bilinmeyen bir yerden bağırıldığını ve kendisine bağırana cevap verdiğini görmesi; ecelinin yaklaştığına, buna mukabil ağlamaklı bir ses işitmesi; sevinmeye işaret eder.Kirmânî'nin yorumuna göre: Sokakta kıyafeti düzgün bir ihtiyarın akla ve mantığa uyan sözleri, bağırarak söylediğinin görülmesi; rüyayı gören kimsenin o yıl bereket ve iyiliğine, ticâretinde kazancına yorumlanır.Eğer bağıran kimse anlamsız ve korkulu şeyler söylemişse; o zaman rüyayı gören kimsenin birisi tarafından aldatılacağı ve zarar göreceği şeklinde tefsir edilir.Rüyada açık artırma ile bir malı satan tellâl görülmesi; yalan bir haber duyulacağına yorumlanır.Bir başka yoruma göre: Rüyada bağırmak; rüya gören kimsenin sevdiklerinden ayrı düşeceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bağırıp çağırmak önemli bir konuya tanıklık yapmaya, kamuyu ilgilendiren bir duruma ya da alaya vakıf olmaya ya da bahar mevsimini idrak etmeye, Bir topluluğa doğru haykırmak devlet ve nimete ermeye, Feryad etmek sevinç ve feraha, korkulan şeyden güvenliğe çıkmaya, Boş yere bağırıp çağıran adam yaygaracı ve gereksiz söz söyleyen kimseye, Hak ve doğru sözle bağıran adam, insanları irşad eden kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çağrı.)


MollaCami Tabiri : Rüyada bağırmak, rüya sahibinin sevdiği ya da sevdiklerinden ayrı düşmesine işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna