Rüyada Avize Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Avize Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Avize Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Avize görmek ile alakali tabirler, Rüyada Avize görmek ne anlama gelir? Rüyada Avize nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Avize dini rüya tabirlerinde Avize anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada avize veya abajur görülmesi; hayırlı ve neticede bol kâr getirecek bir işe girişimde bulunulacağına, eğer rüyada görülen avizedeki lambalar yanıyorsa; girişimde bulunulan işin sonucunun yakında çıkacağına, eğer lambalar yanmıyorsa; girişimde bulunulan işin neticesini alabilmek için zamana ihtiyaç olduğuna, bir avize satın aldığınızı görmeniz; yeni bir işe teşebbüs edeceğinize ve ondan büyük menfaat elde edeceğinize işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kadına ve onunla gelen mutluluğa delalet eder. Tozlu ve ampulleri sönük avize ev huzursuzluğuna, Kristalleri kırık ya da eksik avize mala gelecek zarara, Avizenin küçük kristalleri çocuğa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada avize görüp de lambalarını yakmak, iş hayatında yükselmeğe, para sıkıntısından kurtulmağa işaret eder. Avizenin lambalarını söndürmek ise, rüya sahibinin işinin durgunlaşmasına işaret eder. Rüyada avizeyi kırmak, ölüm haberi almaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna