Rüyada Boy Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Boy Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Boy Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Boy görmek ile alakali tabirler, Rüyada Boy görmek ne anlama gelir? Rüyada Boy nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Boy dini rüya tabirlerinde Boy anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada boy görülmesi rüyanın şekline göre farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bir kimsenin rüyasında boyunun uzun olduğunu görmesi; ömrünün kısa olacağına, rüyasında kendisini kısa boylu olarak görmesi, ömrünün uzun olacağına delalet eder.Bir başka tabire göre: Rüyanızda boyunuzun uzun olduğunu görmeniz; bulunduğunuz meslekte herkesin yardım ve desteğini görerek hızla ilerleyeceğinize ve maddî yönden kuvvetleneceğinize, rüyanızda boyunuzun kısaldığını görmeniz; her alanda gerileyerek muhtaç duruma düşeceğinize ve çevrenizde size yardım elini uzatacak bir kimse bulamayacağınıza yorumlanır.Yine bir başka yoruma göre: Bir kimsenin rüyasında boyunun uzadığını görmesi; o kimsenin hasta olacağına, boyunun kısaldığını görmesi; o kimsenin geçim darlığına düşeceğine delalet eder.Rüyanızda bir kimse ile boy ölçüştüğünüzü görmeniz; imtihana gireceğinize, eğer sizin boyunuz boy ölçüştüğünüz kimseden daha uzun ise girdiğiniz imtihanı kazanacağınıza işaret eder.Bir kimsenin rüyasında boyunun mevcut halinden farklı olarak göğe çıkarcasına uzun olduğunu görmesi; o kimsenin ömrünün uzun olacağına, bir kimsenin rüyasında boyunun cüce gibi çok kısa olduğunu görmesi ise; ömrünün bitip ecelinin yaklaştığına delaletle yorumlanmaktadır.Bazı yorumculara göre: Kişinin rüyasında kendisini uzun boylu olarak görmesi; o kişinin hasta olacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Boyun aşarı derecede uzaması ecelin yaklaşmasına, normal olarak uzaması arzu edilen şeye nail olmaya, Boyun kısalması zillete ve sıkıntıya düşmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada boyunun uzun olduğunu görmek, fitneye bazan bencillik, kuvvet, kudret ve zenginlikle iftihar etmeye delalet eder. Uzun olan boyun kısa görünmesinde hayır yoktur. Çünkü bu rüya, sahibinin itibardan düşmesine veya ecelinin yaklaşmasına delalet eder.
Bir kimse rüyada boyunun haddinden fazla uzadığını görse, o kimsenin göğe doğru yaklaşmasından dolayı ecelinin yakınlığına veya rütbe ve makamından düşmesine delalet eder.
Memur olan bir kimse boyunun kısa olduğunu görse memuriyetten alınır veya istediği şeye kavuşmasının mümkün olmadığına delalet eder.
Rüyada görülen boy kısalması, muhakemede veya münakaşa yapmaktan aciz kalmağa delalet eder. Boyun küçülmesi, harp ve düşmanlıkta perişanlık ve zillete delalet eder. Çünkü küçüklük zillet ve hakarettir.
Rüyada görülen boy uzunluğu, melik veya memuriyet talebinde bulunan kimse için istek ve arzusuna kavuşmasına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada boyunun uzun olduğunu görmek, fitneye bazen bencillik, kuvvet, kudret ve zenginlikle iftihar etmeye işaret eder. Uzun olan boyun kısa görünmesinde hayır yoktur. Çünkü bu rüya, sahibinin itibardan düşmesine veyaecelinin yaklaşmasına işaret eder.Bir kimse rüyada boyunun haddinden fazla uzadığını görse, o kimsenin göğe doğru yaklaşmasından dolayı ecelinin yakınlığına veya rütbe ve makamından düşmesine işaret eder.Memur olan bir kimse boyunun kısa oldugunu görse memuriyetten alınır veya istediği şeye kavuşmasının mümkün olmadığına işaret eder. Rüyada görülen boy kısalması, muhakemede veya münakaşa yapmaktan aciz katmağa işaret eder. Boyun küçülmesi. savaş ve düşmanlıkta perişanlıkve zillete işaret eder.Rüyada görülen boy uzunluğu, memuriyet talebinde bulunan kimse için istek ve arzusuna kavuşmasına işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna