Rüyada Seytan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Seytan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Seytan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Seytan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Seytan görmek ne anlama gelir? Rüyada Seytan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Seytan dini rüya tabirlerinde Seytan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyada görülen şeytan, hilekar, haris, lakayt, din ve dünyaca düşmanıdır.
Bazen şeytanı gören kimse, kafir, münafık yahut da kıskanç olur. Bazen da şeytan görmek, çoluk - çocuğa delalet eder.
Seytanı görmek ferahlık, yalan ve şehvete delalet eder. Nitekim şehvetin yalan ve şeytanlığa delalet etiği gibi.
Bir kimse rüyada şeytanın kendisini düşürüp aklını gidererek saralı yaptığını görse, o kimse faiz yer. Eğer şeytanın kendisine dokunduğunu görse, o kimsenin ailesine iftira eden ve yoldan çıkarmaya çalışan bir düşmana delalet eder. Eğer rüyayı gören hasta veya mahzun ise, onun iyileşmesine ve servete erişmesine delalet eder.
Kendisine şeytanlardan bir tayfanın dokunduğunu gören kimse, Allah-ü Teala'yı anıyorsa, onun bir çok düşmanları onu şaşırtmayı ve helak etmeyi murad ederler, fakat buna kadir olamazlar. Bir kimse dünyada şeytanın kendi arkasına düşüp onu takip ettiğini görse, o kimsenin düşmanı onun peşine düşer ve onu azdırıp, yoldan çıkarıp, ilim ve şöhretinden düşürür.
Bir kimse kendisini şeytanla gizli konuştuğunu görse, o kimse düşmanlarından birisiyle gizlice konuşur ve salih kişilerin kahır ve helakında onlara yardımda bulunur. Ancak buna gücü yetmez. Eğer şeytanın kendisine bir şey öğrettiğini görse, o kimse düzme ve yalan bir söz söyler veya insanlara hile yapar yahut da yalan bir şiir okur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna