Rüyada Seker Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Seker Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Seker Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Seker görmek ile alakali tabirler, Rüyada Seker görmek ne anlama gelir? Rüyada Seker nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Seker dini rüya tabirlerinde Seker anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Seyyid Süleyman : Rüyada şeker görmek, çetinlik, meşakkat ve sıkıntı ile elde edilecek rızka delalet eder..Bazen şeker, zindan ve hapislikten kurtulmaya ve hastalıklardan şifa bulmaya, hamile kadın için sıkıntıdan sonra rahatlık ve ferahlığa, bazen da ilim, Kur'an ve san'atla meşgul olmaya delalet eder. Bazen da şeker nakid mala delalet eder.
Rüyada şeker görmek, ferahlık, sevinç, hastalıktan şifa bulmaya, üzüntü, keder ve sıkıntıların gitmesine ve her arzu ettiği şeye kavuşmaya, şekeri yapan veya yiyen yahut şekere malik olan kimse için de her işin sonucunu almaya delalet eder.
Eğer şeker, hanıma delalet ederse, alacağı hanımı asaletli ve güzeldir. Eğer çocuğa delalet ederse dünyaya gelecek çocuğu yüce, şanlı ve her ilimde bilgisi olan zeki ve alim bir çocuk olur.
Eğer şeker mala delalet ederse, erişeceği mal helaldir. Eğer ilme delalet ederse, nail olacağı ilim bid'attan temizdir.
Seker, mala da delalet eder.
Bir adet şeker, severek çocuğunu öpmek, yahut çocuktur. Çok olan şeker, dedikoduya delalet eder.
Ibn-i Sirin (R.A.) rüyada şeker satmakta hayır yoktur, demiştir.
Nöbet şekeri söz ve amelde ihlasa delalet eder. Bazen nöbet şekeri, ferahlığa, ziraattan elde edilecek faydaya ve yağmur yağmasına delalet eder.

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna