Rüyada Salvar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Salvar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Salvar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Salvar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Salvar görmek ne anlama gelir? Rüyada Salvar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Salvar dini rüya tabirlerinde Salvar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyada görülen şalvar, rüya sahibinin erişeceği bir veliliğe delalet eder.
Rüyada görülen şalvar, arap olmayan bir kadındır. Bundan dolayı yeni bir şalvara malik olduğunu gören kimse, arap olmayan bir kadınla evlenir. Bazı tabirciler, yeni şalvar, rüyada onu giyen kimsenin namusunu haramdan korumasıdır, dediler.
Rüyada şalvarının çözülmüş olduğunu gören kimsenin, hanımı erkeklerden utanmaz. Bazı tabirciler de bunun aksine tabir ederek, hanımı kendisini erkeklere göstermez, dediler.
Rüyada şalvarında yaşlık bulunduğunu gören kimsenin, hanımının hamile olmasına delalet eder.
Rüyada şalvarına pislediğini gören kimse, hanımına kızar ve hanımının mehrini vererek ondan ayrılır.
Rüyada şalvarını tersine giydiğini gören kimse, hanımına arkasından yaklaşır.
Rjyada gömlek giymeyip, şalvar giydiğini gören şahsın fakirleşmesinden korkulur. Bazı tabirciler, rüyada şalvar giydiğini gören kimse, halkı Arap olmayan bir ülkeye gider. Çünkü şalvar onların giysi-sidir, dediler. Bazı tabirciler de rüyada şalvar giymek, arkadaşının durumunu düzeltmektir, dediler. Bazıları ise mütedeyyine bir hanım veya Arap olmayan bir cariyedir, dediler.
Rüyada sahibi olmayan başka birisinden bir şalvar satın aldığını gören kimse, velisi olmayan bir kadınla evlenir. Satın aldığı şalvar yeni olursa evleneceği kadın bakiredir.
Kendisine bir şalvar verildiğini gören kimsenin, üzüntü ve kederi gider.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna