Rüyada Hacılar Pazarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hacılar Pazarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hacılar Pazarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hacılar Pazarı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hacılar Pazarı görmek ne anlama gelir? Rüyada Hacılar Pazarı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hacılar Pazarı dini rüya tabirlerinde Hacılar Pazarı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında hacıların toplandığı azarı görmesi; o kimsenin keder ve üzüntüden kurtulacağına işaret şeklinde tabir olunur.


Seyyid Süleyman : Rüyada hacıların toplandığı pazarı gören kimse, keder ve üzüntüden kurtulur.
Bir kimse Mine'de namaz kıldığını ve hutbe okuduğunu görse ve kendisi hutbe okumaya ehil olmadığı gibi kendisinin, kabilesi veya babası, erkek kardeşi vs. gibilerden böyle bir vazifeyi ifa etmeye ehil ve muktedir bir kimse olmasa bu rüyanın tâbiri, o kimsenin adaşı veya halktan onun benzeri olan kimse hakkında çıkar.
Eğer o kimsenin halktan adaşı veya bir benzeri yoksa, o kimse bazı dünya belâlarına müptelâ olur. Hayırla şöhret yapar.
Hutbeyi güzel bir şekilde okuduğunu, hutbe hakkındaki sözlerini bitirdiğini, halkın susarak ona baktıklarını ve namazını da dinî kaidelere göre tamamladığını gören kimse, bir vilâyete vali olur ve orada bulunan halk, ona saygı gösterir ve itaat ederler.
Eğer hutbeyi ve namazı tamamlam adıysa onun vazifesi tamamlanmadan ayrılır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna