Rüyada Sıkıntı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sıkıntı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sıkıntı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sıkıntı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sıkıntı görmek ne anlama gelir? Rüyada Sıkıntı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sıkıntı dini rüya tabirlerinde Sıkıntı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Kendini sıkıntılı görmek geçim darlığına, bir şeyden korkmaya; Sıkıntıdan şikayetçi olduğunu görmek arzu ettiği şeye kavuşmaya; Meşakket hasta için ölüme, diğerleri için zahmetli bir işe yahut cihada delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Zulmet.)


Seyyid Süleyman : Rüyada sıkıntı ya da zorlukla karşılaştığını görmek, süregelen kısmetsizlikle ve hatalarla yorumlanır.
Başkalarının sıkıntı içinde olduğunu görmek, kasvetli/üzüntülü durumlarla ve yakın bir kişinin ciddi bir hastalığa yakalanmasıyla tabir edilir.


MollaCami Tabiri : Bir kimsenin rüyasında kendisini sıkıntılı görmesi, maişetinde genişlik ve ferahlığın olmamasına, bazen de uyanıkken işlediği günahların neticelerine ve bu neticelerin dünyada olacağına işarettir.Bir kimse, rüyada sıkıldığını görse, korkuya uğrar. Sıkıntıdan dolayı şikayet ettiğini gören kimse, arzusuna erişmeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna