Rüyada Amiral Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Amiral Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Amiral Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Amiral görmek ile alakali tabirler, Rüyada Amiral görmek ne anlama gelir? Rüyada Amiral nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Amiral dini rüya tabirlerinde Amiral anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında kendisinin amiral olduğunu görmesi; genel anlamda uzun bir yolculuk ile yorumlanır. Bazı tabircilere göre ise, mesleği askerlik olan birisinin rüyasında kendisini amiral veya general olduğunu görmesi; o kimsenin büyük bir mutluluğa kavuşacağına yorumlanır. Sıradan bir kimse rüyasında kendisinin amiral veya general olduğunu görmesi; pek iyiye yorumlanmaz. Böyle bir rüyanın görülmesi halinde rüya sahibinin dost ve arkadaşlarından bir yakınlık göremeyeceğine, işlerinin bozulacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında kendisinin bir deniz eri olduğunu ve bir amiralin emrine verildiğini görmesi; bir devlet büyüğünden fayda göreceğine veya o kimsenin devletten beklediği bir iş hakkında güzel bir haber alacağına, rüya gören kadın ise, bir erkek çocuğu olacağına veya deniz aşırı bir yerden bir haber alacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Saygı ve vakara delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada bir amiral ya da amiral olduğunu görmek, hayatla ilgili konu ve problemleri güven ve kararlılıkla aşma yeteneğine işaret eder. Amiral, otoriteli ya da babacan bir kişiyi de sembolize edebilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna