Rüyada Ünlü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ünlü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ünlü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ünlü görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ünlü görmek ne anlama gelir? Rüyada Ünlü nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ünlü dini rüya tabirlerinde Ünlü anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyada ünlü biri olduğunu görmek, tutkularınızın ulaşabileceğinizden çok daha yüksek olduğuna işaret eder. Hayal kırıklığı yaşamanız yüksek olasılık.
Bir arkadaşın ya da eşin ünlü olduğunu görmek, bu kişinin sadakatini ve arkadaşlığını kaybetmekten korktuğunuz anlamına gelir.
Rüyada belirli bir ünlüyü görmek, o kişi hakkındaki inançlarınızı ve anlayışınızı yansıtır. Normal hayatınızda bir şey benzer duygu ve düşünceleri tetiklemiş olabilir. O ünlüye karşı duyduğunuz hayranlık rüyalarınıza da taşınmış olması da sıkça görülen durumlardandır. Ünlüler rüyalarda genelde kahraman ve kudretli olarak görülürler. Isimlerindeki mecaza ve çağrışıma da dikkat edin.
Bir ünlüyle yakın arkadaş olduğunu görmek, hayatınızda var olan ve bildiğiniz bir kişinin idealleştirilmesi anlamına gelir. Mesela, gerçek hayattaki bir arkadaşınızın o ünlü gibi davranmasını bekliyor olabilirsiniz…
Aynı zamanda Bkz. Aktör ve Aktris.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna