Rüyada Aktör Ve Aktris Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Aktör Ve Aktris Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Aktör Ve Aktris Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Aktör Ve Aktris görmek ile alakali tabirler, Rüyada Aktör Ve Aktris görmek ne anlama gelir? Rüyada Aktör Ve Aktris nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Aktör Ve Aktris dini rüya tabirlerinde Aktör Ve Aktris anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Seyyid Süleyman : Rüyada aktör/aktris görmek, mutluluk arayışınıza işarettir. Belirli bir ünlüye duyduğunuz beğeni, o kişiye ait fiziksel ya da kişisel özelliğe öykünmenize yol açıyor olabilir. Bu aktör/aktrisle ilgili ne tür özelliklerin size çağrışım yaptığına bakın. Bu özellikler ya sizde vardır ya da var olmasını istiyorsunuz. Her iki durumda da kendinizle yüzleşin. Bu rüya o ünlünün adıyla ilgili bir mecaz anlamına da gelebilir. Örneğin, Barış Manço"yu görmek, hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz huzura işaret edebilir.
Bir aktör olduğunu görmek, özverili çalışmanız sonunda hak ettiğiniz ödülü alacağınıza işarettir. Bu rüya aynı zamanda, tanınmak ve bilinmek için duyduğunuz güçlü arzuyla da yorumlanır. Alternatif olarak, gerçek hayatınızda oynadığınız baba, çocuk, eleman vb rolle ilgili de olabilir bu rüya. Belki de bir oyun içindesiniz.
Aktör/aktrisi rüyalarının tabirinde, bu kişilerin oynadıkları rollere bakılır. Onları kişisel olarak tanımasanız da, onları nasıl algıladığınız, ya da ortaya koydukları karakter özelliklerini kendinizle ilişkilendirebilirsiniz.
Ayrıca Bkz. Ünlü.

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna