Rüyada Sivilce Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sivilce Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sivilce Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sivilce görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sivilce görmek ne anlama gelir? Rüyada Sivilce nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sivilce dini rüya tabirlerinde Sivilce anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere, Vücutta insana zarar vermeyen her türlü ziyadelik nimet ve hayır fazlalığına, Vucuttan çıkan ince kan ve irin mala, Sivilceler, çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğee, Sivilce bacen peşin cezaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada sivilceleri olduğunu görmek özgüven ve özimajla ilgili konulara işaret eder. Bir olay ya da belki de bir ilişkide kendinize yer bulamıyor ve dışlanmış hissediyor olabilirsiniz.
Sivilceleri sıktığını görmek, negatif duyguların fark edilerek ifade edilme ihtiyacından kaynaklanır. Bu duyguları şu ana kadar o kadar bastırmışsınız ki her an patlayabilecek durumdalar.


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyasında vücudunda sivilce çıktığını, so adan yanlıp sarı su veya irin aktığını görse, kurtuluş ve zafere kavuşur. Yine vücudunu yiyen ve eziyet veren bir şeyi tuttugunu görmek yardım ve galebeye ve ganimet malından istifade etmeye işarettir. Vücudunda sivilce, yara ve çıban gören kimse onlardan akan kanın kuvveti ve çokluyu kadar mala nail olur.Rüyada görülen vücuttaki fazlalık sahibine zarar vermediği takdirde nimet ve hayrın ziyadeliğine işarettir. Rüyada görülen sivilceler, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginlik ve sermayenin süratle gelişeceğine işarettir.Sivilceler zulüm ve cezanın peşin olmasına da işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna