Rüyada Zeytinyağı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Zeytinyağı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Zeytinyağı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Zeytinyağı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zeytinyağı görmek ne anlama gelir? Rüyada Zeytinyağı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zeytinyağı dini rüya tabirlerinde Zeytinyağı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : İlme, berekete, hidayete, batın" nura, helal rızka, göz ve kalp nuruna, Bununla yağlanmak şifaya, Temiz zeytinyağının kötü kokması sözü bozmaya; Zeytinyağı satan kimseyi görmek meliklere yakın olmaya, ilim sahiplerine hizmet etmeye; hidayet ve ilme delallet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Yağlar.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen zeytinyağı, rızık ve helal mal, onunla yağlanan kimse için de şifadır. Rüyada zeytinyağını içtiğini gören kimse, sihire veya hastalığa yakalanır. Zeytinyağı, ilim, bereket ve hidayet, batıni nur ve helalrızıktır. Bazen zeytinyağı göz veya kalp nuruna, bazen de yeni çocuğa işarettir. Rüyada temiz ve güzel zeytinyağının çirkin olarak görülmesi sözü bozmaya, kötüsünün güzel veya hoş olduğunun görülmesi ise, güzel muamele ve güzel itikada işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna