Rüyada Bal Arısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bal Arısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bal Arısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bal Arısı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bal Arısı görmek ne anlama gelir? Rüyada Bal Arısı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bal Arısı dini rüya tabirlerinde Bal Arısı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada bal arısı görülmesi; değişik şekillerde yorumlanmaktadır.Kirmânî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında bal arısı görmesi; o kimsenin bilim adamı olacağına, bir başka yoruma göre; o kimsenin herkese faydalı olacağına ve ticaretle meşgul olacağına yorumlanır.Bir kimsenin rüyasında arının kendisini soktuğunu görmesi; zahmet çekerek helâl mal kazanacağına, bal arısını öldürdüğünü görmesi; malından zarara uğrayacağına delalet eder.Ebu Saîd el-Vâiz'in yorumuna göre: Kişinin rüyasında arı kovanından bir şey çıkardığını görmesi; o kimsenin evinin halkına ve tanıdıklarına zulüm yapacağına, rüyasında arı kovanından bir şey çıkarırken arıların üzerine hücum ettiklerini ve fakat ona eziyet etmediklerine, yani onu sokmadıklarını görmesi; akrabalarının aleyhinde faaliyet gösterdiklerine, fakat bir zararları olmayacaklarına, eğer toplanan arıların hücumundan dolayı öldüğünü görürse, beldesinden çıkıp başka yere hicret edeceğine işaretle tabir edilir.


Seyyid Süleyman : Bkz. Arı.


MollaCami Tabiri : Rüyada bal arışım görmek, onu besleyen kimse için korku ile beraber bolluğa ve zenginliğe işaret eder.Çiftçiler için rüyada bal arısı görmek, hayır, ucuzluk ve bolluğa işaret eder. Çiftçi olmayanlar için an görmek, düşmanlığa işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna