Rüyada Zünnar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Zünnar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Zünnar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Zünnar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zünnar görmek ne anlama gelir? Rüyada Zünnar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zünnar dini rüya tabirlerinde Zünnar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Hıristiyan keşişlerin beline bağladıkları ucu haçlı kemeri görmek çocuğa, taat ve ibadette bulunmaya, şöhret bulmaya; Zünnarın kırılması çocuğun vefatına, Elbise üzerindeki zünnar çocuğa, elbise aldındaki din ve dünya bozukluğuna; Zünnar bazen zina ve atteşe, ömrün normal olmasına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyasında beline zünnar bağlayan, dindarlardan ise, itikadı daha çok artar veya ömrünün yarısı geçmiştir. Elinde zünnar görenin, dini zayıftır. Günahkar biri rüyasında beline zünnar bağladığını görürse, bid'ate yönelir. Dinde bozgunculuk çıkarır.
ZÜNNAR: Hıristiyan rahiplerinin veya putperestlerin bellerine bağladıkları örme kaba ve sert kuşak.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen zünnar, çocuğa işarettir. Zünnar, ibadete ve onu giyen kimse için ibadet ve taata işarettir. Müslüman için zünnar, şöhrete, hayreden kimse için ihtiyatlı olmaya, işini kuvvetli tutmaya, dindar kimse için galibiyet ve yardıma işarettir.Bazen zünnar, zina ve ateşe, bazen de ömrün normal olmasına işarettir.





Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna