Rüyada Ziyaret Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ziyaret Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ziyaret Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ziyaret görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ziyaret görmek ne anlama gelir? Rüyada Ziyaret nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ziyaret dini rüya tabirlerinde Ziyaret anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında yabancı veya hiç sevmediği kimseyi ziyaret ettiğini görmesi; o kimsenin üzücü bir haber alacağına, kişinin rüyasında dostlarından birini ziyaret etmesi is kimsenin şanslı ve mutlu bir kimse olduğuna yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Varlık sebebimiz, Peygamberimiz Hazret-i Muhammed'i (s.a.v.) ziyaret ettiğini görmek salih amel işlemeye, Allah -c.c.- sevgisine, şan ve şerefe, Efendimizin şefaatine, din büyüklerine, mürşid olan zatlara uymaya, ehl-i beyti ve onları sevenleri sevmeye; Mübarek yerleri ziyaret hayır ve bereket meydana gelmesine; Dostları ziyaret etmek sevgi ve sadakate, vefa ve hayırlı fıtrat üzere olmaya, Akrabayı rizaret etmek uzun ömre ve rızık bolluğuna delalet eder.


Seyyid Süleyman : Hususi günlerde kabir ziyareti, ibadet veya adeti üzere gezmeye çıkmak şunlarla tabir olunur. Düğün, sünnet düğünü, emir, sefer, gaza ve cihad.
Böyle bir mevsim için bir cemaatle beraber çıktığını gören, üzüntüden kurtulur. Harpte ise, zafer nasip olur. Bir rivayete göre mevsimden mevsime çıkmak; esaretten kurtulmaktır.
Kirmani'ye göre bu rüya ferah, sevinç, hayır, rahat ve gönül huzuru ile yorumlanır

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna