Rüyada Zaferan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Zaferan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Zaferan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Zaferan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zaferan görmek ne anlama gelir? Rüyada Zaferan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zaferan dini rüya tabirlerinde Zaferan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında zaferan otu görmesi; o kimsenin eline mal geçeceğine veya övgüye layık bir iş yapacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında zaferan ile yemek pişirdiğini görmesi; o kimsenin bir hastalığa yakalanacağına, kişinin rüyasında elbisesine veya vücuduna zaferan bulaştığını görmesi; o kimsenin hasta olacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında zaferan öğüttüğünü görmesi; hayret edeceği bir işi yapacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : İnsanın vücudunda ve elbisesinde lekesi ve rengi belirmemiş olan zaferan hayırla ve güzel isimle anılmaya, Rengi elbiseye etki yapmış olan zaferan hastalığa, Zaferan öğütmek şaşılacak bir işte bulunmaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Zaferan satın aldığını veya birinin verdiğini gören, zengin bir kadınla evlenir. Yüklerle zaferanı olduğunu gören, büyük mal ve ni'mete kavuşur. Havanda za'feran dövdüğünü gören, bir kadınla münasebette bulunur.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen zaferan, kendisinde ölüm haberi bulunan ferahlığa işarettir. Rüyada zaferan görmek, yapacağı bir iş için verilecek zamana işarettir. Bazen zaferan, ferahlık, sevinç ve bu gibi yerlerde kadınların toplanmasına işarettir. Rüyada zaferanın görmek, sevindirici haberlere veya yabancı insana işarettir.Rüyada görülen zaferan, iyi şekilde methedilmeye ve güzel isme işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna