Rüyada Yusuf Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yusuf Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yusuf Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yusuf Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yusuf Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Yusuf Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yusuf Suresi dini rüya tabirlerinde Yusuf Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin (R.A.) diyor ki; Yusuf Suresini rüyasında kısmen yahut tamamen okuyan veya okunduğunu gören, önceleri zulme duçar olur. Ardından hayra ve ni'mete kavuşur. Çok sefer eder. Gurbette gider, orada menfaat bulur. Sıkıntıdan sonra genişliğe çıkar. Büyük servete itibara ve mevkie nail olur.
Cafer-i Sadık (R.A.) buyuruyor ki: Sözüne ve emanete sadık olup büyük mertebeye kavuşur. Gurbette mal edinir.
Abdulgani'en Nablusi şöyle diyor: Mala ve liderliğe nail olur. Allah-ü Teala Hazretleri ölüm anını kolaylaştırır. Fakirlikten zenginliğe, zilletten (alçaklıktan) sonra itibara, darlıktan sonra feraha kavuşur.


MollaCami Tabiri : Rüyada Yusuf süresini veya andan bir parçayı okuduğunugörmek, akrabalarından düşmanı çok olmaya işaret ettiği gibi, fakirlikten zenginliğe, zilletten İzzete, sıkıntıdan feraha ermeye de işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna