Rüyada Yemek Ve Yemek Pişirmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yemek Ve Yemek Pişirmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yemek Ve Yemek Pişirmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yemek Ve Yemek Pişirmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yemek Ve Yemek Pişirmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Yemek Ve Yemek Pişirmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yemek Ve Yemek Pişirmek dini rüya tabirlerinde Yemek Ve Yemek Pişirmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Güzel pişmiş, kolay yenilen, tatlı ve lezzetli yemek yemek; bütün tabirciler tarafından hayır, menfaat, mal, saadet ve iyi bir talihle yorumlanmıştır. Acı yemek yemek, üzüntüye işarettir. Ekşi yemek ise, hastalık ve sıkıntı ile tevil olunur. Kokmuş, bozulmuş yemek yemek; harama işarettir. Ağzına iyi ve tatlı bir lokma koyan, sevineceği bir haber alır yahut sevdiği birini öper. Kötü bir lokma aldığını gören, fena söz işitir. Birinin kendisine yemek verdiğini görenin eline, mal geçer. Yemek veren dindar ise; mal helal, günahkar ise; mal haramdır. Çok sıcak bir lokmayı yuttuğunu gören, belaya düşer. Lokmanın boğazda kalması; musibet, üzüntü, iş bozukluğu ve geçim sıkıntısına delalettir. Lokmayı kolaylıkla yutmak; hayır, menfaat, mal ve rızka işarettir. Çok sıcak yemek; rızk darlığı ile, yemeğin içinde kıl görmek; üzüntü ile tabir olunur.
Yemekten sonra parmaklarını yaladığını gören, az bir hayra nail olur. Yemeği su gibi içmek; bol rızka ve kazanca delalettir. Ağzına çok çok yemek doldurduğunu görenin işleri karışır. Yağsız ve tatsız bir yemek yiyen, ölümü arzu edecek derecede darlığa düşer. Fakat bundan lezzet alırsa feraha çıkar. Tattığı bir şeyden tiksinen, vefat eder. Yemek esnasında önündeki taamın bittiğini gören ömrünün sonuna gelmiştir. Yemek kabını boşaltıp, parmağı veya diliyle yaladığını görenin, o bölgedeki rızkı bitmiştir yahut eceli yakındır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna