Rüyada Yaygı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yaygı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yaygı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yaygı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yaygı görmek ne anlama gelir? Rüyada Yaygı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yaygı dini rüya tabirlerinde Yaygı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Yere serilen şeyler için Bakınız; Döşek, Döşeme.


Seyyid Süleyman : Rüyasında kendisi için yeni bir kilim serildiğini gören, uzun ömürlü ve bol rızıklı olur. Meçhul bir mekanda tanımadığı bir kavmin yanında kalın bir döşek yahut kilim serildiğini gören, kendi cemaatinden ve memleketinden ayrılarak gurbete gider. Orada mevki ve itibar kazanır. Dürülmüş bir kilimi arkasına alıp meçhul bir yeri ve tanımadığı bir kavmi bulmak üzere gittiğini gören, çok fakir düşer. Kilim veya halı üzerinde oturduğunu gören, makam ve şeref sahibi olur.
Ebu Said'ül Vaaz diyor ki: Kilim yahut halı görmek; geniş rızka ve mala işarettir. Onun genişliği ve kalınlığı uzun ömre, küçüklüğü; az kazanca, toplanması; ni'metin elden gitmesine delalet eder. Halı, kilim vb. bir şeyin üzerinde oturduğunu gören harpte ise, selamete çıkar. Savaşta değilse, arazi satın alır. Tanıdığı bir kavmin arasında kilim yahut halı serdiğini gören, oradaki halkın ni'metlerine iştirak eder.
Cafer-i Sadık'a göre yeni ve büyük kilim yahut halı, şunların temsilcisidir: Seref, makam, ni'met, mal, uzun ömür ve güzel bir şöhret.
Ibn-i Sirin şöyle diyor: Kendi malı olan yeni ve geniş bir yaygı serdiğini gören, ni'met ve refah içinde çok yaşar. Rızkını kolay kazanır. Evinde arkadaşlarıyla beraber bir yaygı üzerinde oturduğunu görmek; hayır ve ni'mettir. Bir yabancının hanesinde bilmediği bir yaygı görenin, hali değişir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna