Rüyada Yaban Ördeği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yaban Ördeği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yaban Ördeği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yaban Ördeği görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yaban Ördeği görmek ne anlama gelir? Rüyada Yaban Ördeği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yaban Ördeği dini rüya tabirlerinde Yaban Ördeği anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Güzel konuşmaya, dürüstlüğe, yumuşak ve hoş geçimliliğe, Bazen yabanördeği güzel ama kendini beğenmiş zor meçimli bir kadına da delalet eder.


Seyyid Süleyman : Yaban ördeği; beceriksiz, müsrif bir kadına işarettir. Lakin, su kuşu olması sebebiyle feyz ve bereketle de tabir olunur. Yaban ördeğinin tüyü mal ve ganimettir. Çünkü bundan kadın kürkleri yapılır. Rüyasında bir yaban ördeği tutup, evine götüren; onun temsil ettiği gibi bir kadınla evlenir. Elinde tuttuğu yaban ördeğinin kaçtığını veya birine verdiğini gören, karısını boşar. Rüyadaki diğer haller öbür kuşlara kıyas ederek yorumlanmalıdır.


MollaCami Tabiri : Rüyada yaban ördeği görmek, liyakatsiz ve müsrif bir kadınaişarettir. Bazı tabirciler de, berekete işarettir, şeklinde yorumlamışlardır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna