Rüyada Vali Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Vali Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Vali Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Vali görmek ile alakali tabirler, Rüyada Vali görmek ne anlama gelir? Rüyada Vali nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Vali dini rüya tabirlerinde Vali anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Vali görmek halka muhabbet etemeye, Yoksulun kendini vali görmesi zenginliğe, ehli için o makama çıkmaya; Vali görmek bazen çirkin bir iş yapmaya delallet eder. ( Ayrıca Bakınız; yönetici.)


Seyyid Süleyman : Rüyada devlet ve hükumet adına hüküm ve nüfuz icra eden vali vb.ni görmek; izzet ve devlettir. Bazılarına göre bu rüya, devlet başkanını temsil eder. Bir rivayete göre, işlerde sebattır. Valinin veya böyle bir ida-recinin devlet başkanı olduğunu görmek; onun itibarının artacağına delalettir. Büyük hayırdır. Fakat, padişahın vali olduğunu görmek; bunun aksi ile yorumlanır.
Bu rüyada idarecinin bulunduğu şehrin ismi de dikkate alınmalı ve yorum buna göre yapılmalıdır.
Ibn-i Sirin diyor ki: Kendisinin sultan vekili veya vali olduğunu gören, layık ise; böyle bir makama yükselir. Valinin yüksek bir yerden indiğini yahut düştüğünü görmek; onun azline, elindeki ni'metin sonuna işaret eder. Vali ve emsalinden bir şey alan veya yiyen, onlardan iyilik görür.
(Bu rüyanın tabiri için Bkz. Emirler ve Vezir .)


MollaCami Tabiri : Rüyada vali görmek, üzüntü ve sıkıntılara, içki içmeye, oyuna, hırsızlığa, zina, v.s. gibi şeylere işarettir. Bazen de valiyi görmek, halkla muhabbet etmeye işarettir. Fakir olan bir şahıs rüyada vali olduğunu görse, valilikderecesine yükselir. Rüyada vali olduğunu gören kimseden, bozuk olan sırlar meydana çıkar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna