Rüyada Üzengi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Üzengi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Üzengi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Üzengi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Üzengi görmek ne anlama gelir? Rüyada Üzengi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Üzengi dini rüya tabirlerinde Üzengi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Diyanet Ruya : Rüyada üzengi görülmesi hizmetçiye yorumlanır, kimsenin rüyasında eğerden ayrı olarak üzengi görmesi; o kişinin evladı olacağına, kişinin rüyasında eğere asılı olarak üzengi görmesi o kimsenin bütün işlerini bırakabileceği güvenilir bir evladının olacağına delalet eder. Kirmânî'nin yorumuna göre: Rüyanızda üzenginizin nakışlı olduğunu görmeniz; çocuğunuzun kibirli ve kendini beğenmiş birisi olacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Erkek çocuğa, kıymetli mala ve şerefli bir göreve, güzel cariyeye, Dimir üzüngi kişinin güç ve kuvvetine, bakır üzengi yumuşaklık ve zayflığa, altın süslemeli gümüş üzengi huriye, Eyerle birlikte görülen üzengi itimat edilir çocuğa delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada üzengiyi eğerden ayrı olarak görmek; evlada, eğere asılı olarak görmek ise; işleri düzgün, hainlikten uzak güvenilir bir oğula işarettir.
Kirmani bu rüya hakkında şunları söylüyor: Üzengisinin nakışlı oymalı ve yaldızlı olduğunu görenin evladı kibirli olur. Dökmeden ve bakırdan üzengi; anlayışı kıt, faydası az fakat, cesur bir evladı ifade eder.
Üzengiyi, hademe ile de yorumlanır. Bir rivayete göre, şeref ve mertebedir. Kolan'ın tabiri de üzengi gibidir.


MollaCami Tabiri : Rüyada egersiz tek başına görülen üzengi erkek bir çocuktur. Eğer ile beraber görülen üzengi, işinde kendisine itimat olunan bir çocuktur. Üzenginin demirden olması rüya sahibinin kuvetine işarettir.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna