Rüyada Üveyik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Üveyik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Üveyik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Üveyik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Üveyik görmek ne anlama gelir? Rüyada Üveyik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Üveyik dini rüya tabirlerinde Üveyik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Kumru.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin demiştir ki: Üveyik; dinden uzak, kötü huylu, insanlarla anlaşamayan bir kadına işarettir. Rüyasında üveyik tuttuğunu veya birinin kendisine verdiğini gören, böyle bir kadınla evlenir yahut onunla münasebeti olur. Üveyik yavrusu tutanın, evladı mağrur ve ahlaksız olur. Üveyik eti yemek; mala delalet eder.
Kirmani şöyle diyor: Üveyik, yalancı bir evladın temsilcisidir. Bir üveyik tuttuğunu yahut herhangi bir suretde ona malik olduğunu görenin çocuğu yalan söyler, kötü fillerde bulunur veya bu huylara sahip bir akrabasıyla münasebeti olur. Evinin damı üzerinde üveyiğin bir kere öttüğünü gören haber alır. Kuşun iki kere ötmesi; kötü, üç kere ötmesi; iyidir.
Cabir'ül Mağribi'ye göre üveyikle konuştuğunu gören kişiye biri bazı şeyler vaadeder ama, yerine getirmez. Evine üveyik girdiğini görenin, hanesine hırsız girer.
Zevce, evlat ve hizmetkar. Cafer-i Sadık için rüya bunları temsil eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna