Rüyada Uyluk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Uyluk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Uyluk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Uyluk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Uyluk görmek ne anlama gelir? Rüyada Uyluk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Uyluk dini rüya tabirlerinde Uyluk anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : İnsanın uylukları ( bacakların dizden kalçaya kadar olan kısımları) birbirine yakın akrabalıkları olan iki kabileye; Uyluk kişinin kendi kabile ve akrabalarına, ev halkına ve evindu bulunan bilcümle eşyaya; dolgun ve güzel uyluk yakın kabile ve akrabasınnın durumunun güzelliğine, zayıf uyluk bunlarda görülen olumsuzluklara; Uyluk ağrısı gördmek kabilesine kötülük etmeye, uyluğun kendisinden ayrıldığını görmek acze ve işlerinin tamamlanmamasına, uyluğun kesilmesi kabile ve akrabalardan ayrılarak uzaklarda ve garip olarak ölmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Kirmani demiştir ki: rüyasında uyluğunun kesildiğini gören, ailesinden ayrılır ve gurbette vefat eder. Sağ uyluk, baba tarafından akrabalara, sol uyluk; anne tarafından akrabalarına delalettir. Uyluğundan bir parçanın kesilmesi yahut kopması, musibete işarettir. Uylukta yara ve çıban görenin bir akrabası hastalanır.
Cabir'ül Mağribi demiştir ki: Uyluklarının iple bağlı olduğunu gören, akrabalarıyla yakın olur. Uyluğunun ma-denden yahut ağaçtan olduğunu görenin, arzusu yarım kalır. Istemediği bir işle karşılaşır.
Cafer-i Sadık'a göre rüya şunların temsilcisidir: Aile, ahbap, hizmetçi ve mal.
Uyluklarının kalın olduğunu gören, ahbablarından menfaat sağlar. Çok dostu olur. Bunların eğriliği ihanete uğramaya, kıllarla örtülü olması; çok mala delalettir. Bu kılları koparan, malını israf eder. Uyluklarında yara olmaksızın ağrı hissedenin dostları iki yüzlü olup ona zarar verirler. Uylukları ince görmek; bazı yakınların hastalığına veya ölümüne işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna