Rüyada Tüfek Ve Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tüfek Ve Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tüfek Ve Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tüfek Ve Tabanca görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tüfek Ve Tabanca görmek ne anlama gelir? Rüyada Tüfek Ve Tabanca nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tüfek Ve Tabanca dini rüya tabirlerinde Tüfek Ve Tabanca anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Tüfek ve tabanca, düşmanı temsil eder. Elindeki tüfeği ateşlediğini gören, düşmanla karşı karşıya gelir. Kendisine silah atılan, hasmının tecavüzüne uğrar. Mermi; yakıcı sözü temsil eder. Kendisine mermi isabet ettiğini gören, düşmanından kötü bir söz işitir. Mermi yüzünden yaralanan, düşmanından zarar görür. Attığı kurşunu isabet ettiren, düşmanına hasar verir. Kendisine atılan kurşundan müteessir olmayan, düşmanının sözlerinden zarar görmez.
Bir tabanca ile herhangi birini vurduğunu gören, düşmanını yener ve mal kazanır. Kurşunla canavarı öldüren, düşmanını sözleriyle mağlup eder. Çok sayıda harp aletini bir arada görmek; o bölge halkının düşman saldırısından muhafaza olacağına işarettir. Bir rivayete göre, zaferdir. Elindeki tüfeği çekemeyen, düşmanına karşı aciz kalır. Tabancasını boş olduğu halde çeken, hayırlı ve faydalı bir yolculuk yapar ve selametle döner. Tüfeğinin tetiğinin kırıldığını gören, yolculuğunu tamamlayamaz. veya bundan zarara uğrar.
Bir kimsenin kendisine tüfek verdiğini görenin, evladı yahut erkek kardeşi olur. Tüfeğin kırılması, şeref kaybıdır. Tüfeğinin sebepsiz yere kırıldığını gören, akrabası yüzünden musibete uğrar. Büyük keder yaşar. Tüfeği ile kurşun attığını gören, büyüklerden nasihat dinler.
Ibn-i Sirin demiştir ki: Tüfeği ile kurşun attığını gören, doğruyu söyler. Attığı kurşunun eğri gittiğini gören, batıl konuşur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna