Rüyada Tur Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tur Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tur Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tur Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tur Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Tur Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tur Suresi dini rüya tabirlerinde Tur Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bu sureyi okuduğunu veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; o kimsenin Haremeyn-i Şerifeyn'de komşuluğa nail olacağına, yani Mekke veya Medine'de ikâmet edeceğine, senelerce orada kalıp nurlanacağına, iyi bir evlilik yapacağına, bir çocuğunun doğacağına fakat küçük yaşta iken öleceğine ve çok hayırlı işlerde bulunacağına yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin diyor ki: Tur Suresini rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu gören, Hakk'ın yardımıyla düşmanlarını yener.
Kirmani şöyle buyuruyor: Batıldan uzak olur. Gurbetteki kimsesi gelir. Hatasını hemen anlar ve doğruyu bulur. Hakk'a yardım eder.
Cafer-i Sadık'a göre rüya sahibi Haremeyn-i Serifeyn'de itikafa çekilir.
Abdulgani diyor ki: Senelerce mübarek topraklarda kalır. Burada itikafa çekilir. (I'tikaf, bir şeye devam etmektir. Dinimizde bilhassa Ramazan ayının son on gününü mescidlerde geçirip, ibadet etmeye de I'tikaf denilir. Böyle şahıslar Mu'tekif adını alırlar.)
Ibn-i Kesir demiştir ki: Küçük çocuğu vefat eder.
Ibn-i Fuzale'nin yorumu şöyle; mübarek bir evlilik yapar ve salih amellerde bulunur.


MollaCami Tabiri : Rüyada Tur suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek, salih ametlere ve mübarek bir evli lik yapmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna