Rüyada Topuz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Topuz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Topuz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Topuz görmek ile alakali tabirler, Rüyada Topuz görmek ne anlama gelir? Rüyada Topuz nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Topuz dini rüya tabirlerinde Topuz anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Başka bir silahla beraber elinde topuz veya el humbarası gören, devletten hayır ve menfaat sağlar. Büyük bir mertebeye nail olur yahut düşmanına galip gelir. Birine topuz veya el humbarası attığını gören, o şahıs hakkında kötü konuşur. Birini topuz yahut humbara ile yaraladığını gören, onu suçlar.
Ebu Said'ül Vaaz'a göre bu rüya, iyi bir erkek kardeş ve sadık hizmetkar ile tabir olunur.


MollaCami Tabiri : Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, şiddet ve sıkıntıdır.Eğer topuz sap ve asasız demirden olursa fayda ve menfaatsiz hizmete yahut eşyasız kadına işarettir. Ya da topuz, duruma uygun arkadaşa yal erkek çocuğa yahut da, sahibinden zararlı şeyleri dereden hizmetçiye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna