Rüyada Tencere Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tencere Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tencere Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tencere görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tencere görmek ne anlama gelir? Rüyada Tencere nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tencere dini rüya tabirlerinde Tencere anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Evinde hastası bulunan bir kimsenin rüyasında evinde bir tencere olduğunu ve birtakım kimselerin o tencerenin etrafında toplandıklarını görmesi; o kimsenin evinde bulunan hastasının öleceğine, bir kimsenin rüyasında kendi tenceresinden yediğini görmesi; o kimsenin ecelinin yakın olduğuna yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir tencereyi değiştirdiğini görmesi; o kimsenin ev sahibinin değişeceğine, kişinin rüyasında bir tencerede etli yemek pişirdiğini görmesi; o kimsenin menfaat görebilmesi için bir kişiyi görevlendireceğine, eğer tencere kaynamıyorsa bu menfaatin haram olacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kürsüsünde oturan alime, kuvvete, düşmana galip gelmeye, kadına, Tencere bazen hastaya, tahsildara, vergi memuruna, bakan yahut yargıca, İçinde çor.a, yemek yahut et bulunan tencere ağız tadı ile yenilecek hayırlı rızka delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kaab, Tabak, çanak, Çömlek, Tava.)


Seyyid Süleyman : Tencere, ev sahibine veya onun yakın bir akrabasına işaret eder. Evindeki tencerenin etrafına bir takım insanların toplandığını görenin hastası varsa, ölür. Tencerenin değişmesi, ev sahibinin değişeceğine delalettir. Bir hastanın kendi tenceresinden yediğini görenin, eceli yakındır. Tencerede etli yemek kaynadığını gören, menfaati için birini harekete geçirir. Kaynamıyorsa, haramdan fayda sağlar. Tencerede et yoksa, bir fakire takati haricinde teklifte bulunur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna