Rüyada Tekvir Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tekvir Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tekvir Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tekvir Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tekvir Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Tekvir Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tekvir Suresi dini rüya tabirlerinde Tekvir Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bu sûreyi okuduğunu veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; o kimsenin bu rüyası iyiye yorumlanmaz. Böyle bir rüya gören kimsenin bir hastalığa tutulacağına, kendisinin hayır sahibi birisi olması nedeniyle duyanların üzüleceğine, şifa bulup iyileştiğinde doğu tarafına bir yolculuk yapacağına, dini yönünün kuvvetli olmasından dolayı Allah'ın onu muhafaza edeceğine delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'in kavline göre Tekvir Suresini rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu gören kimse, hasta olur. Iyi ahlaklı hayırsever bir insan olduğu için, halk onun hastalığına üzülür.
Kirmani diyor ki: Doğu tarafına defalarca yolculuk yapar. Ailesi ve komşuları kendisine pek değer vermez.
Cafer-i Sadık buyuruyor ki: Korkularından kurtulur. Darlıktan sonra selhamete çıkar.
Abdulgani demiştir ki: Hırsızlıktan kazanır.
Ibn-i Kesir ve Nafi ise bu rüyayı şöyle yorumluyorlar: Doğu tarafına gider ve oradan rızk temin eder. Istiğfarla meşgul olduğundan Allah (C.C.) onu hayasızlıktan muhafaza eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada bu süreyi veya ondan bir parçayı okudugunu görmek; sefere ve ele geçecek rızka, huşu ve tövbeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna