Rüyada Tehlil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tehlil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tehlil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tehlil görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tehlil görmek ne anlama gelir? Rüyada Tehlil nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tehlil dini rüya tabirlerinde Tehlil anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında "Lâilâhe illallah" dediğini görmesi; o kimsenin son nefesinde son söz olarak kelime-i şehâdet getirerek vefat edeceğine, eğer başında bir musibet varsa bunun mükâfaatını göreceğine, eğer keder ve üzüntü içinde ise bunlardan kurtulacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : 'La ilahe illallah' - Allah'tan başka ilah yoktur- sözünü söylemek üzüntü ve kederden kurtulmaya, çektiği musibetin ecrine ermeye, kelime-i şehadetle ölmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyasında "La ilahe Illallah" dediğini gören, kısa zamanda rahata kavuşur, sıkıntıdan kurtulur. Hayatını Kelime-i Sehadet getirerek tamamlar.


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada "Lailahe illallah" dediğini görse, kelime-i şahadetle ölür. Eğer bir musibette ise bunun ecrini görür. Üzüntü ve kederde ise bunlardan kurtulur ve ferahlığa kavuşur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna