Rüyada Tavus Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tavus Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tavus Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tavus görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tavus görmek ne anlama gelir? Rüyada Tavus nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tavus dini rüya tabirlerinde Tavus anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Tavuş kuşu görmek, güzel ve mal sahibi olmakla birlikte uğursuz bir kadına, Tavsun etini yemek, bu kadının mirasına konmaya, Tavus olmak yahut tavusu olduğunu görmek kibirlenmeye ve güzelliği ile böbürlenmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Tavus, Arap asıllı olmayan bir melikle (devlet idarecisi) tabir olunur. Erkek bir tavusa malik olduğunu gören böyle bir idareci yahut yardımcıları sayesinde makam sahibi olur. Bu rüya, herkes için hayır ve menfaattir. Dişi tavus; zengin bir kadınla evlenip rahat etmeye işarettir.
Kirmani demiştir ki: Beraber gezen tavus ve güvercin görmek; ahlaksız bir erkekle kadının münasebetine delalettir.
Danyal (A.S.) diyor ki: Dişi tavus; kötü bir kadına işarettir. Onun etinden yiyen, günahkar bir kadın saye-sinde menfaat görür. Tavusla konuşan, halkın hayret edeceği derecede büyük bir mevkiye gelir ve itibara kavuşur. Evde tavusla beraber toraç görmek; orada kötü, fesat birinin yaşadığına delalettir.
Cabir'ül Mağribi şöyle diyor: Dişi bir tavusun evinden uçtuğunu gören, ya karısını boşar yahutta vefat eder. Tavusu boğazlayan, bekar bir cariye ile yakın olur yahut düşmanını yener. Erkek tavusun elinden uçtuğunu gören, vazifesinden ayrılır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna