Rüyada Tava Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tava Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tava Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tava görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tava görmek ne anlama gelir? Rüyada Tava nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tava dini rüya tabirlerinde Tava anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında tava görmesi; o kimsenin her koni da emsallerinden geri kalarak büyük üzüntülere maruz kalacağın kişinin rüyasında bir tavada bir şey kızarttığını görmesi; o kimseni aile hayatında huzur ve saadetin artacağına veya bir taraftan elinize yüklü miktarda bir para geçeceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir tava satın aldığını görmesi; o kişini evine yeni bir hizmetçi alacağına veya ona hizmet ve yardım edenlerin sayısının artacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Çocuğu yaşamayan ve bu yüzden sürekli ağlayan kadına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kab, Çanak, Çömlek, Tabak, Tencere.)


Seyyid Süleyman : Tava; çalıştığı evin malını israf etmeyen bir hizmetkarla yorumlanır. Tavada bir şey pişiren, rahat yaşar. Tavadan ekşi veya acı bir şey yemek; üzüntüdür. Bunun dışında tava iyi sayılır.


MollaCami Tabiri : Rüyada tava görmek, çocuğu yaşamayan ve dolayısıyla üzüntüsünden dolayı daima göz yaşı döken bir kadına işarettir. Üzüntü ile çıkan göz yaşı, sıcak; sevinçle akan göz yaşı da, soğuktur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna