Rüyada Tahta Kurusu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tahta Kurusu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tahta Kurusu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tahta Kurusu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tahta Kurusu görmek ne anlama gelir? Rüyada Tahta Kurusu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tahta Kurusu dini rüya tabirlerinde Tahta Kurusu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda ağzınıza veya kulağınıza bir tahta kurusu girdiğini görmeniz; elinize haram yollardan mal geçeceğine veya kötü bir haber işiteceğinize delalet eder. Rüyanızda bir tahtakurusu öldürdüğünüzü ve kokusunun etrafa yayıldığını, görmeniz; düşmanlarınıza üstün geleceğinize, rüyanızda üzerinizde birçok tahtakurusu olduğunu görmeniz; sizin düşmanlarınıza galip geleceğinize veya haram yollardan mal elde edeceğinize ya da bir darlığa düşeceğinize yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Tahtakurusu; zararlı, fena huylu ve zayıf bir düşmanla tabir olunur. Ağzına veya kulağına tahtakurusu girdiğini gören, ya haber alır yahut eline haram girer. Bir tahtakurusunu öldürdüğünü ve onun kokusunun dağıldığını gören, düşmanına galip gelir ve bu etrafta duyulur.
Ebu Said'ül Vaaz'ın beyanına göre tahtakurusunun ısırması mal ve ni'metle yorumlanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna