Rüyada Serbet Ve Şerbetçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Serbet Ve Şerbetçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Serbet Ve Şerbetçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Serbet Ve Şerbetçi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Serbet Ve Şerbetçi görmek ne anlama gelir? Rüyada Serbet Ve Şerbetçi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Serbet Ve Şerbetçi dini rüya tabirlerinde Serbet Ve Şerbetçi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'e göre, güzel kokulu ve lezzetli şerbet içmek; şunlarla tabir olunur: Dinde safa, menfaat, faydalı ilim, uzun ömür, güzel kazanç, Cenab-ı Hakk'ı zikir ve iyi bir şöhret. Tadı ekşi şerbet; zarar ve üzüntüdür.
Cabir'ül Mağribi diyor ki: Elma, armut, kayısı, çilek vs. gibi tatlı şerbetler, hayır menfaat, ve servetle yorum-lanırlar.
Limonata, turunç şerbeti, ekşi nar suyu gibi ekşi şuruplar, gam ve kederle tabir edilirler. Bir rivayete göre çok ekşi olmadıklarından üzüntü hafif geçer.
Bazı tabirciler ekşi şerbeti, haram mal ve hastalıkla manalandırmışlardır. Bu rüyada şerbetin tadı, kokusu ve berrak olup olmadığı dikkate alınır. Serbetçi ise halka faydalı bir şahsa delalettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna