Rüyada Sehit Ve Şahit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sehit Ve Şahit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sehit Ve Şahit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sehit Ve Şahit görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sehit Ve Şahit görmek ne anlama gelir? Rüyada Sehit Ve Şahit nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sehit Ve Şahit dini rüya tabirlerinde Sehit Ve Şahit anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyada Allah yolunda şehit olanları görmek yahut şehit olmak; Cenab-ı Hakk'ın rahmet ve affına erişmek, Cennet'e girmek, ni'met ve bereket içinde yaşamak, dünya ve ahirette bahtiyar olmaktır. Kanları akan şehitler görmek; halkın dini ibadetleri yerine getirmekte tembellik etmeyeceklerine, feyze, berekete ve düşmana karşı zafere delalet eder. Sehitleri Cennet'te görmek, şehit ve şehitlerle konuşmak, bir şehitle öpüşmek te; yukarıdaki gibi güzel manalarla ve şehadet mertebesine nail olmakla yorumlanır. Hulasa şehit görmek; her halu-karda hayırdır.
Rüyada şahit ve şahitler görmek; düşmana galip gelmek ve davayı kazanmakla tabir olunur. Kendisine iki şahit lazım olduğu halde, ancak birini bulabilen; kısmen tamamlayabileceği bir işe başlar. Rüyasında şahitlik yaptığını gören; Hakk yolunda olup, gaip ilmi ile ilgilenir. Birinin yalancı şahitlik yaptığını veya bizzat kendisini yalan yere şahitlik ettiğini gören, nefsine ve başkasına zarar verir.
Sahitlik ederek bir suçluyu kurtardığını yahut bir davanın kazanılmasına vesile olduğunu gören, halkın hakkını teslim eder ve onlara hayırlı olur. Mazluma (zulme uğramışa) yardımda bulunur. Allah rızası için şahitlik ettiğini gören, insanlara fayda sağlar. Kendisinin lehinde şahitlik yapıldığını gören, arzusuna nail olur. Aleyhinde şahitlik edildiğini görenin, işleri zorlaşır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna