Rüyada Sütten Kesmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sütten Kesmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sütten Kesmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sütten Kesmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sütten Kesmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Sütten Kesmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sütten Kesmek dini rüya tabirlerinde Sütten Kesmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Sütten kesilme zamanı gelmiş bir çocuğu rüyada sütten kesmek; meşakkatten kurtulmak, hastalıktan şifa bulmaktır. Sütten kesilme vakti gelmemiş küçük bir bebeği, sütten kestiğini görmek; iyi değildir. Rüya sahibi ya haksızlık yapar, ya kocasına iyi davranmaz yahutta çocuğuna şefkat göstermez. Bir bebeğin sütten kesildiğini gören; haksızlığa ses çıkarmayarak, iştirak eder. Sütten kesilme vakti gelmiş bir çocuğun sütten kesilmesinde karısına yardımcı olduğunu gören, ona hayatta da yardımcı olur. Çocuk çok küçük ise, haksızlığa ortak olur.
Cafer-i Sadık'a göre rüyada erkek veya kız çocuğunu hangi yaşta olursa olsun, sütten kesmek yahut sütten kesildiğini görmek, zararla, kesatla ve rızka mani olmakla yorumlanır.
El Hüseyn-i demiştir ki: Bakire bir kızın bu rüyayı görmesi, evlenip çocuk sahibi olacağına delalettir. Evli bir kadın aynı rüyayı görürse, evladı olur.
Bazı tabircilere göre, rüyasında çocuk olup sütten kesildiğini gören; geçim darlığı çeker. Memursa, azl edilir yahutta bir akrabasına zarar vermek ister.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna