Rüyada Sümkürme Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sümkürme Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sümkürme Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sümkürme görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sümkürme görmek ne anlama gelir? Rüyada Sümkürme nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sümkürme dini rüya tabirlerinde Sümkürme anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyasında sümkürdüğünü gören, kendisine çok benzeyen bir evlada kavuşur. Bazı tabircilere göre sümkürmek; borçtan ve üzüntüden kurtulmaktır.
Yere sümkürenin, bir kızı olur. Bir kadının üzerine sümkürenin, o kadından evladı olur. Bir kısım tabirci, çocuk doğmadan düşer demişlerdir. Bir yatağa sümküren, ev sahibinin karısıyla gayr-ı meşru münasebette bulunur. Bir bölgeye sümküren, oradan bir kadınla evlenir. Mendil vb. ne sümküren, hizmetkarla münasebette bulunur. Sümkürdüğünü ve bunu karısının sildiğini gören, onu başka bir kadınla aldatır. Belki o kadının hamile olduğu yalanını söyler. Sümüğünü başkasının sildiğini gören karısının ihanetine uğrar. Sümük yediğini gören, mal yer. Burnunda sümük görenin karısı, hamile kalır. Sümkürmesiyle burnundan fena bir şey çıkanın, evladı hayırsız olur. Burnundan iyi bir şey çıkarsa, çocuk iyi ve hayırlıdır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna