Rüyada Sülük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sülük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sülük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sülük görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sülük görmek ne anlama gelir? Rüyada Sülük nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sülük dini rüya tabirlerinde Sülük anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında sülük görmesi; o kimsenin etrafındaki birtakım kimselerin onun adını kullanarak kendilerine haksız menfaat sağladıklarına ve onun adını lekelediklerine, eğer o kişi gözünü açmazsa çok kötü bir duruma düşeceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Çoluk çocuğa, alçak ve adi düşmana, Bir yerinden sülük çıktığını görmek hanımının çocuk düşürmesine delalet eder.


Seyyid Süleyman : Sülük rüyası, tamahkar bir düşmanla tabir edilir. Boğazına sülük girdiğini gören, düşmanıyla beraber aynı evde oturur.
Kirmani demiştir ki: Sülük, başkalarının malını yiyen hilekar bir düşmandır. Çok sayıda sülüğün kanını emdiğini gören, malını kaybeder. Bir tarafına yapışmış sülüğü kopardığını gören, üzüntüden kurtulur.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen sülükler, insanın vücudunu yiyen kurt mesabesindedir.Kurtlar ise, kişinin çoluk ve çocuğudur. Bir kimse rüyada bumundan veya tenasül uzvundan ya da kamından ve a^zından bir sülük çıktığını görse, o kimsenin hanımı bir çocuk düşürür. Sülükler alçak ve adi düşmana işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna