Rüyada Sundurma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sundurma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sundurma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sundurma görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sundurma görmek ne anlama gelir? Rüyada Sundurma nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sundurma dini rüya tabirlerinde Sundurma anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Bu rüya, şunlarla tabir olunur: Zevce, başkanlık, ferah, hayat, yolculuktan dönüş, doğum, hac, büyük makam ve kıymet. Rüya sahibinin liyakatı ve diğer durumu dikkate alınarak rüya bu manalardan biriyle yorumlanır. Rüyasında raf veya sundurma üzerine çıktığını gören, ehilse; büyük bir vazifeye getirilir. Böyle bir işe uygun değilse bile, halk arasında büyük itibar kazanır.
Yeni raf ve sundurma gören; bekar biriyle, eski raf ve sundurma gören; dul bir kadınla evlenir. Bunların kırıldığını gören ya karısını boşar yahut şerefini kaybeder. Bunlar üzerinde çok miktarda eşya gören, eşinin malından veya bulunduğu vazifeden büyük faydalar sağlar. Raf ve sundurmadaki eşyayı kaldırdığını gören, ya eşinin malını israf eder yahut işinde suistimal yapar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna