Rüyada Su Yolları Ve Kanallar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Su Yolları Ve Kanallar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Su Yolları Ve Kanallar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Su Yolları Ve Kanallar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Su Yolları Ve Kanallar görmek ne anlama gelir? Rüyada Su Yolları Ve Kanallar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Su Yolları Ve Kanallar dini rüya tabirlerinde Su Yolları Ve Kanallar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyasında su yolları ve arklar yaptığını gören, halkın malından hile yoluyla faydalanmayı düşünür. Yaptığı su yoluna, başkasının suyundan akıttığını gören, halka ihanet eder. Kendisine ait bir su yolunda su aktığını gören, evlenir. Bostanını arkın suyu ile suladığını gören, her şeyini bir kadın için harcar yahut bir akrabası ile içtima eyler.
Kirmani demiştir ki: Bir evin veya bostanın su yolunun aktığını gören, sıkıntısından kurtulur. Su yolunun kapandığını görenin, durumu bozulur yahutta hizmetçisi kendisinden hamile kalır. Kime ait olduğu bilinmeyen su yollarında, kullanılmış su aktığını gören; üzülür. Bu suyun içinde girip, pisliğine bulaştığını gören; haram bir iş yapar veya bir hizmetçi kadınla suçlanır. Kullanılmış suyu akıtmak üzere su yolu yahut lağım yaptığını gören, selamete çıkar. Fayda sağlamak maksadıyla temiz su akıtmak için su yolu yaptığını görmek; hayır ve menfaattir.
Abdulgani'en Nablusi diyor ki: rüyada su yolu görmek; rızk ve rızk vasıtasıdır. Su yolu kamuya ait ise, rüya halkın hayatıyla alakalıdır. Sayet hususi ise, rüya sahibinin geçimine delalet eder. Arktaki su, taşmadan akarsa; rüyayı görenin, ferah ve güzel bir hayatı olur. Suyun taşması, halka veya rüya sahibine isabet edecek bir üzüntüye işarettir.
Bazı tabircilere göre, akarsuya malik olduğunu gören, layıksa büyük bir makama gelir ve halktan menfaat sağlar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna