Rüyada Sur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sur görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sur görmek ne anlama gelir? Rüyada Sur nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sur dini rüya tabirlerinde Sur anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda bir kalenin surunun yıkıldığını görmeniz; o mıntıkanın devlet başkanının öleceğine, din ve şeriatın yolunda gitmeyeceğine, o mıntıkada emniyet ve asayişin azaldığına delaletle tabir olunur. Rüyanızda surdan bir parçanın kopmuş olduğunu görmeniz; o mıntıkanın devlet büyüklerinden birisinin öleceğine işaretle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında yeni bir sur yapıldığını görmesi; o mıntıkada büyük bir devlet adamı olacağına, rüyanızda surun bir kısım yerlerinin restore edildiğini görmeniz; o mıntıkaya yeni bir âmir geleceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Allah yolunca savaşan mücahidlere, ululuk sahibi devlet başkanına ya da bu nitelikteki diğer devlet yöneticilerine; Sur bazen önde gelen alim ve evleyalara, hakla batılı ayıran şeriate ve çok sevince, Dervaze, büyük sokak ve sur kapılarını gündüzün kapallı görmek, burada meydana gelecek hoş olmayan durumlara; bu kapılardan girmek iyi ticarete, sanata ve ve rızka, Bu kapıları açık görmek bir işe girmeye, Şehrin hisarları, kale ve surları üzerinde olmak korktuğundan emin, umduğuna nail olmaya; buralarda görülen olumsuzluklar ileri gelen kimselerde görülecek olumsuzluklara delalet eder. Daha geniş yorum için 'Dervaze'ye bakınız.( Kıyamet Suru için Bakınız; İsrafil -a.s.-)


Seyyid Süleyman : Bkz. Kale.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna