Rüyada Soğuk Ve Sıcak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Soğuk Ve Sıcak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Soğuk Ve Sıcak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Soğuk Ve Sıcak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Soğuk Ve Sıcak görmek ne anlama gelir? Rüyada Soğuk Ve Sıcak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Soğuk Ve Sıcak dini rüya tabirlerinde Soğuk Ve Sıcak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada sıcak hava görülmesi gam ve kedere, soğuk hava görülmesi acı ve azaba işaret eder. Bir kimsenin rüyasın da vücudunun parçalarından herhangi birinin soğuktan donduğunu görmesi; o kimsenin ya kendisinin veya akrabalarından birisinin öleceğine delalet eder. Rüyanızda güneşin hararetinden bunalıp gölgeye kaçtığınızı görmeniz; sizin keder ve üzüntüden kurtulacağınıza, rüyanızda gölgede üşüdüğünüzü ve güneş çıkıp ısındığınızı görmeniz; eğer fakir iseniz fakirlikten kurtulacağınıza yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Sıcak hava, üzüntü, soğuk hava; mihnet ve azapla yorumlanır. Azalarından birinin donduğunu gören, ya kendi helak olur yahut bir akrabası vefat eder. Kışın rüyada çok soğuk olduğunu görmek, kötü değildir. Aynı şekilde yaz mevsiminde havanın sıcak olduğunu görmek; zararlı değildir.
Güneşten rahatsız olup gölgeye sığındığını gören; üzüntüden, gölgede üşüdüğü için güneşe çıkıp ısındığını gören; fakirlikten kurtulur. Rüyada üşümek, yoksulluğa işarettir. Soğuk sebebiyle ateşin karşısında ısınan, devlet hizmetine girer. Fakat, korda ısınan; yetim malına göz diker. Dumanla ısınmak, büyük bir felakete atılmaktır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna