Rüyada Simit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Simit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Simit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Simit görmek ile alakali tabirler, Rüyada Simit görmek ne anlama gelir? Rüyada Simit nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Simit dini rüya tabirlerinde Simit anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında elinde simit olduğunu fakat bunu yemediğini görmesi; o kimsenin para artıracağına, kişinin rüyasında simidi yediğini görmesi; o kimsenin kazandığını harcayacağına, kişinin rüyasında bir başkasına bir simit verdiğini görmesi; o kimsenin simit verdiği kimseye bir iyiliğinin dokunacağına, kişinin rüyasında birisinin kendisine bir simit verdiğini görmesi, o kimsenin simit aldığı kişiden faydalanacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Evli kimse için muhabbete, bekar kimse için dengi olan eşe, Kandil simidi sevinçli habere ve makbul olacak kulluğa delalet eder.


Seyyid Süleyman : Simit rüyası, az bir malla yorumlanır. Bir başka görüşe göre, hayır ve ni'mettir. Elindeki simiti yemediğini gören, para arttırır. Simit yemek; bunun tersidir. Birine simit veren, o kimseye fayda sağlar. Birinin kendisine simit verdiğini gören, ondan menfaat temin eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada simit görmek, hayır ve nimete işarettir. Elinde simit olduğunu ve bundan yemediğini gören para biriktirir. Simidi yediğini gören kazandığı parayı harcar. Birine simit verdiğini gören kimseye yardım eder. Birisinin kendisine simit verdiğini gören kimseden istifade eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna